Obowiązki

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz ustawami podatkowymi
  • Analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT
  • Sprawozdawczość GUS
  • Uzgadnianie i monitorowanie sald wybranych kont bilansowych
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie środków trwałych oraz RMK

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenia na stanowisku adekwatnym do poszukiwanego
  • Znajomość praktycznych zasad księgowości oraz przepisów podatkowych
  • Doświadczenie w pracy z programami zintegrowanymi
  • Znajomości praktyczna Word i MS Excel
  • Dokładność i rzetelność
  • Samodzielność, odpowiedzialność i sprawność działania
  • Umiejętność szybkiej adaptacji do zmian i nowych warunków
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo we wdrożeniu oprogramowania systemu ERP
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę dla marki, która troszczy się o ludzi
  • Atrakcyjny system ubezpieczeń na życie
  • Poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa
  • Karta sportowa OK System

Aplikuj już teraz. Skorzystaj z formularza i dołącz do naszego zespołu.