Obowiązki

  • przyjmowanie i procesowanie w systemach do zamówień
  • praca na systemach wewnętrznych
  • ustalanie warunków we wskazanych tematach z dostawcami oraz producentami
  • bezpośredni kontakt telefoniczny, e-mailowy z dostawcami/producentami w celu realizacji dostaw oraz bieżącą współpracą
  • kontrola, analiza i weryfikacja zamówień pod kątem ustalonych zasad

Wymagania

  • odpowiedzialność, motywacja i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane wykształcenie farmaceutyczne
  • mile widziana znajomość programu  Excel( minimum podstawy)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • pracę dla marki, która troszczy się o ludzi
  • system szkoleń
  • udział w rozwojowych projektach indywidualnych
  • atrakcyjny system ubezpieczeń na życie oraz oferta ubezpieczenia OC
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pakiet sportowy OK System
  • poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się sieci aptek