Obowiązki

  • podstawowe obowiązki w przyjmowaniu dostaw,
  • potwierdzanie zgodności dostawy z zamówieniem,
  • właściwe rozmieszczenie asortymentu,
  • odpowiednie ułożenie preparatów w magazynie,
  • przygotowywanie zwrotów towarowych,
  • dbanie o czystość w aptece

Wymagania

  • obsługa komputera w stopniu podstawowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Oferta skierowana do Osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system ubezpieczeń na życie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa
  • pakiet sportowy OK System

Aplikuj już teraz. Skorzystaj z formularza i dołącz do naszego zespołu.