Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mobilny Technik Farmaceutyczny | Miejsce pracy: Zabrze, Ruda Śląska

Szukamy osoby pełnej energii, komunikatywnej o wysokiej kulturze osobistej. Jeśli Twoim atrybutem jest samodzielność, umiejętność organizacji pracy i wytrwałość w osiąganiu założonych celów… Dołącz do nas! Z przyjemności powierzymy Ci obowiązki Mobilnego Technika Farmaceutycznego

Obowiązki

  • Profesjonalna obsługa pacjenta
  • Doradzanie i udzielanie rzetelnych informacji pacjentom
  • Wykonywanie leków recepturowych
  • Monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania

  • Dyplom technika farmacji
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Ukończony obowiązkowy staż
  • Znajomość programu KAMSOFT mile widziana
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Energia do wspólnego realizowania ciekawych projektów

Oferujemy

  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System szkoleń
  • Udział w rozwojowych projektach indywidualnych
  • Atrakcyjny system ubezpieczeń na życie oraz oferta ubezpieczenia OC
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet sportowy OK System

Aplikuj już teraz. Skorzystaj z formularza i dołącz do naszego zespołu.