Benefity

Nasza rodzinna firma Zdrowit oprócz pracy w zgranym zespole oferuje szeroką ofertę świadczeń pozapłacowych. Staramy się inspirować naszych pracowników do zmian w życiu! Zależy nam, aby oprócz pracy i codziennych wyzwań, każdy z naszych pracowników czuł się bezpiecznie, mógł liczyć na pełen relaks po pracy i regenerację sił. Jest to niewątpliwie kolejny powód, aby wysłać dokumenty aplikacyjne właśnie do Nas!

zatrudnienie

Umowa o pracę

Z nami będziesz spokojny o swoją przyszłość. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Czas trwania każdej umowy ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby.

bezpieczeństwo

Ubezpieczenie NNW i OC

Nasza szeroka oferta ubezpieczeniowa zapewni Tobie i Twojej rodzinie komfort i poczucie bezpieczeństwa oraz godne warunki opieki medycznej. Oferta OC stworzy również dla Ciebie parasol ochronny. 

Sport i kutlura

Karty sportowe i karnety

Dbamy o dobre samopoczucie i kondycję naszych Pracowników. Dofinansowujemy karty Multisport, umożliwiające wejścia do niemal wszystkich obiektów sportowych na terenie kraju. A dla tych którzy wolą spędzać czas inaczej mamy zniżki na ofertę kulturalną.

inicjatywy

Wsparcie dla dobrych pomysłów

Akcje charytatywne i wolontariaty to jedna z możliwości angażowania się w sprawy społeczne. Doceniamy inicjowanie takich działań w naszym zespole i chętnie je wspieramy.

rozwój

Poszerzanie wiedzy

Stworzyliśmy takie programy jak Eksperci Wiedzy oraz Liderzy Zmian, w ramach których zapewniamy dodatkowe możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i zwiększania wynagrodzenia. Twój rozwój wspierany będzie również przez naszą platformę e-learningową.

premie

System premiowy

Przejrzyste zasady naliczania premii za dobre wyniki. Docenimy Twoje wysiłki i osiągnięcia.