Benefity

Nasza rodzinna firma Zdrowit oprócz pracy w zgranym zespole oferuje szeroką ofertę świadczeń pozapłacowych. Staramy się inspirować naszych pracowników do zmian w życiu! Zależy nam, aby oprócz pracy i codziennych wyzwań, każdy z naszych pracowników czuł się bezpiecznie, mógł liczyć na pełen relaks po pracy i regenerację sił. Jest to niewątpliwie kolejny powód, aby wysłać dokumenty aplikacyjne właśnie do Nas!

sport

Karta sportowa – MultiSport

Dbamy o dobre samopoczucie i kondycję pracowników. Dofinansowujemy karty Multisport, umożliwiające wejścia do niemal wszystkich obiektów sportowych na terenie kraju.

bezpieczeństwo

System ubezpieczeń

Nasza szeroka oferta ubezpieczeniowa zapewni Tobie i Twojej rodzinie komfort i poczucie bezpieczeństwa oraz godne warunki opieki medycznej. Oferta OC stworzy również dla Ciebie parasol ochronny.

rozwój

Bogaty system szkoleń

Dla pracowników mamy dostępny specjalny program zniżek pracowniczych, który pozwala korzystać z atrakcyjnych promocji w wybranych placówkach.

rabaty

Program rabatów pracowniczych

Tworzymy indywidualne ścieżki kariery dla pracowników oraz campy szkoleniowe, w ramach których zapewniamy dodatkowe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Twój rozwój wspierany będzie również przez naszą platformę e-learningową.

inicjatywa

Program rekomendacji pracowników

Odkryj nasz program rekomendacji pracowników! Jako firma zależna od zaangażowania i profesjonalizmu zespołu, stworzyliśmy unikalny program, który nagradza pracowników za polecenia nowych talentów.

zdrowie

Opieka medyczna

Oferujemy dofinansowanie do kompleksowej opieki medycznej, dostosowanej do Twoich potrzeb. Szybki dostęp do specjalistów, łatwe konsultacje i pełne wsparcie dla Twojego zdrowia.

Lifestyle

Platforma Well-Being Multilife

Dzięki dofinansowaniu do platformy rozwojowej Multilife, odkryjesz równowagę między pracą a życiem prywatnym. Multilife to narzędzia, które pomagają poprawić work-life balance, umożliwiając efektywną organizację czasu i lepszą opiekę nad sobą. Dzięki Multilife, zyskasz możliwość harmonijnego łączenia obowiązków zawodowych z satysfakcjonującym życiem osobistym

integracja

Wyjścia integracyjne

Dzięki wyjściom integracyjnym będziesz mógł wspólnie ze swoim zespołem odkrywać nowe smaki w restauracji lub delektować się pysznym cateringiem w przyjemnej atmosferze.

edukacja

Możliwość zdobywania punktów edukacyjnych twardych

Oferujemy możliwość zdobywania twardych punktów edukacyjnych, poprzez aktywne inwestowanie w rozwój zawodowy, a także poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach.

motywacja

System motywacyjny

Przejrzyste zasady naliczania premii za dobre wyniki. Docenimy Twoje wysiłki i osiągnięcia.

wsparcie

Fundusz Świadczeń Socjalnych

Fundusz Świadczeń Socjalnych to korzyść, która zapewnia pracownikom dodatkowe wsparcie finansowe i materialne. Fundusz to różnorodne świadczenia socjalne, takie jak pomoc finansowa czy dofinansowanie w określonych sytuacjach życiowych. Pracownikom oferujemy również bilety na seanse filmowe!

aktywność

Kafeteria MyBenefit

Oferujemy dostęp do bogatej gamy korzyści pracowniczych obejmujących kategorie kulturalne, sportowe i rekreacyjne. Oferując wybór atrakcji dla każdego, platforma Kafeteria MyBenefit umożliwia czerpanie z różnorodnych świadczeń, które wspierają zdrowie, rozwój osobisty i codzienne życie.