Nieprzerwanie budujemy zespół marzeń

Z nami uwolnisz swój potencjał, odnajdziesz motywację i rozwiniesz skrzydła!

Od początku powstania marki Zdrowit staramy się dążyć do doskonałości. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem strategii rozwoju pracowników, poszukiwaniu i odkrywaniu talentów, wdrażaniu nowych pracowników (on-boarding) jak również poszerzaniu horyzontów.

Utrzymujemy koncepcję zarządzania czasem work-life balance. Angażujemy się w szkolenia, rozwijanie umiejętności oraz zarządzanie wynikami. Stale podnosimy jakość kultury organizacyjnej, priorytetem dla nas jest budowanie efektywnego, samodzielnego i zgranego zespołu.

system poleceń

Masz realny wpływ na to z kim pracujesz!

W Zdrowit działa akcja poleceń. Każdy członek zespołu może zarekomendować znajomą osobę do pracy w naszej firmie. Tym samym stwarzamy możliwość współpracy z osobami, które szanujesz i cenisz.

Dołącz do nas

R

Podejmij pełną wyzwań pracę, która zapewni zawodowe spełnienie i możliwość ciągłego rozwoju

R

Dołącz do zgranego zespołu ponad tysiąca osób, które budują sukces naszej firmy

R

Wierzymy w Twój potencjał, dlatego to Ty obierasz swój własny kierunek - czym chcesz się zajmować, i jak będzie wyglądał Twój grafik

Cele i Wartości

O nas i to do czego dążymy

Nasza misja to przede wszystkim:

  • dbanie o jakość zdrowia pacjentów i ich rodzin
  • doskonalenie opieki farmaceutycznej
  • ciągły rozwój z poszanowaniem tradycji

Od 2004 roku skutecznie i konsekwentnie wdrażamy najwyższe standardy obsługi oraz zwiększamy dostępność oferowanych leków. Kładziemy także szczególny nacisk na fachowe doradztwo naszego personelu poprzez rzetelną obsługę, jak również dokładną analizę potrzeb. Takie podejście zaowocowało zdobyciem zaufania wielu Pacjentów oraz ich najbliższych. 

nasze wartości

Zdrowie naszych Pacjentów i ich rodzin stanowi dla nas najwyższą wartość. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby opieka farmaceutyczna jaką oferujemy, była zawsze rzetelna i skuteczna.

Zdrowie przede wszystkim!